MÖBLER / Bord / Soffbord 15595079
nr 1559 5079
Soffbord
med tidningshylla, 1950-tal, teak. Bredd: 75 + 2 uppfällbara klaffar om 18 cm. Djup: 50 cm, höjd: 57 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 augusti 2023
kl 18:45:09
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)